ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE STOWARZYSZENIA ORAZ PRZEDSTAWIAMY HARMONOGRAM NABORÓW

doradztwo leasingoweStowarzyszenie "Dolina Wełny" przypomina i zaprasza wszystkie osoby zainteresowane aplikowaniem o środki w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na bezpłatne godziny doradcze.

Indywidualne doradztwo odbywa się w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny" w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 8.00 do 14.00zgodnie z obowiązującym Regulaminem świadczenia usług doradczych przez pracowników biura Stowarzyszenia "Dolina Wełny", który jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce "LEADER 2014-2020".

INFORMACJA O PLANOWANYCH NABORACH WNIOSKÓW

dokuemnty w biurze

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny” planuje przeprowadzenie naborów wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w drugim półroczu 2020 roku (sierpień-wrzesień) na:

  • Operacje zgodne z zakresem operacji, o którym mowa w §2 ust. 1 pkt. 2 c – rozporządzenia LSR „Rozwijanie działalności gospodarczej”

 KOLEJNE 990 TYS. DODATKOWYCH ŚRODKÓW NA WSPARCIE DLA BENEFICJENTÓW STOWARZYSZENIA "DOLINA WEŁNY"

wnioskiiiiSzanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" w dniu 21 kwietnia br. ponownie podpisało Aneks do Umowy Ramowej LGD. Aneks ten zakłada ponowne zwiększenie o 990 tysięcy złotych budżetu przeznaczonego na realizację Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023. Aneks ten z ramienia Stowarzyszenia "Dolina Wełny" podpisali Prezes Zarządu Janusz Woźniak oraz Skarbnik Stowarzyszenia Daunta Gomulec.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA - WIELKANOC 2020

Kartka W

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA...

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 10 kwietnia 2020 roku (piątek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie NIECZYNNE.

KOLEJNY WAŻNY KOMUNIKAT!!!

wazny komunikat

W związku z  Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, informuję o konieczności wprowadzenia następujących ograniczeń w obsłudze interesantów w Stowarzyszeniu „Dolina Wełny”:

  1. wszelkie sprawy należy załatwiać poprzez  kontakt telefoniczny 67/25-52-489 lub 512-361-838, za pomocą korespondencji e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub też za pośrednictwem poczty tradycyjnej Stowarzyszenie „Dolina Wełny” ul. Kolejowa 24, pok. 202, II piętro, 62-100 Wągrowiec,

IMPREZY LGD ODWOŁANE!!!

odwolaneSzanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na terenie RP, uprzejmie informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo oraz dochowanie najwyższych zasad profilaktyki, przez najbliższe 2 tygodnie do dnia 31.03.2020 roku Stowarzyszenie "Dolina Wełny" zawiesza działalność kulturalną związaną z imprezami promocyjno-aktywizacyjnymi oraz organizacyjnymi.

Informujemy również, że "IX Festiwal Smaku i Twórczości Rękodzielniczej" oraz Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Stowarzyszenia "Dolina Wełny" zostają przełożone. O wyznaczonym terminie poinformujemy Państwa w późniejszym czasie. 

WAŻNY KOMUNIKAT!!!

wirusSZANOWNI PAŃSTWO,

Z UWAGI NA NIEBEZPIECZNĄ SYTUACJĘ ZWIĄZANĄ Z KORONAWIRUSEM (COVID-19) ORAZ W TROSCE O ZDROWIE PAŃSTWA I NASZE, ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O OGRANICZENIE WIZYT W BIURZE STOWARZYSZENIA "DOLINA WEŁNY".

W WIĘKSZOŚCI SPRAW W MIARĘ MOŻLIWOŚCI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM TELEFONY 67/25-52-489 LUB MAILOWO Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

PAMIĘTAJMY, ŻE SKUPISKA LUDZI TO ŚRODOWISKO SPRZYJAJĄCE ROZPOWSZECHNIANIU SIĘ WIRUSA.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI!

ZAPRASZAMY NA WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW

walne zebranie
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Dolina Wełny” zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia „Dolina Wełny” na Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Stowarzyszenia „Dolina Wełny”, które odbędzie się w dniu 31 marca br. (wtorek) o godzinie 18.00 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Skokach, ul. Parkowa 3, 62-085 Skoki.

KOLEJNI GRANTOBIORCY PODPISALI UMOWY O POWIERZENIE GRANTU

1W dniach 27-28.02.2020 r. oraz 02.03.2020 r. Zarząd Stowarzyszenia "Dolina Wełny" w składzie Prezes Janusz Woźniak wraz ze Skarbnikiem Danutą Gomulec w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny", przy ul. Kolejowej 24 w Wągrowcu, podpisał kolejne już umowy z grantobiorcami naborów nr: 10/2019/G, 11/2019/G, 12/2019/G, 13/2019/G oraz 14/2019/G w ramach Projektu Grantowego pn. "Dolina Wełny, czyli rozwój, aktywizacja, innowacja i promocja".

Wszystkim grantobiorcom życzymy pomyślej realizacji projektów, a poniżej przedstawiamy wszystkie planowane do realizacji projekty na terenie Stowarzyszenia "Dolina Wełny":

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd