ZAKOŃCZENIE NABORU WNIOSKÓW O POWIERZENIE GRANTÓW

nabor zakonczonyW dniu 25 października 2021 roku LGD Stowarzyszenie "Dolina Wełny" zakończyła nabór wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego. Nabór trwał od 11 października 2021 r. do 25 października 2021 r.

Łącznie do Biura Stowarzyszenia wpłynęło: 9 wniosków w ramach: 3 naborów na łączną kwotę: 158 692,06 zł (39 673,01 EUR).

ZAKOŃCZENIE NABORU WNIOSKÓW NA REALIZACJĘ OPERACJI PRZEZ PODMIOTY INNE NIŻ LGD

nabor zakonczonydniu 25 października 2021 roku Stowarzyszenie "Dolina Wełny" zakończyło nabór wniosków na realizację operacji przez podmioty inne niż LGD. Nabór trwał od 11 października 2021 r. do 25 października 2021 r.

Łącznie do Biura Stowarzyszenia wpłynął: 1 wniosek w ramach: 1 naboru na łączną kwotę: 421 435,40 zł (105 358,85 EUR).

WARSZTATY OGRODNICZE Z ELEMENTAMI PERMAKULTURY ZA NAMI...

PC ethicsW sobotę 16 października 2021 roku, odbyły się Warsztaty ogrodnicze z elementami permakultury pn. "Rabaty warstwowe i gildie roślinne w praktyce" z grupą 16 uczestników zorganizowane przez Stowarzyszenie "Dolina Wełny" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem "Bonus Locus".

Polem działania była siedziba Stowarzyszenia "Bonus Locus" - teren pod adresem Kamienica 26, 62-113 Kamienica. Warsztaty podzielone były na dwa bloki tematyczne: rabaty warstwowe i gildie roślinne.

PODSUMOWANIE WYJAZDU STUDYJNEGO NA WARMIĘ I MAZURY

2021Warmia Mazury (108)dniach 5-8 października br. odbył się wyjazd studyjny zorganizowany przez Stowarzyszenie „Dolina Wełny” pt. „Warmińsko-Mazurskie Wsie Tematyczne".

W pierwszy dzień wyjazdu uczestnicy zwiedzali miasto Olsztyn, które jest jednym z najstarszych polskich miast, który bogaty jest w zabytki architektoniczne, związane z długą i interesującą historią. Zwiedzono Stare Miasto, na które wedle zwyczaju wkroczono Wysoką bramą a także Stary Ratusz, Bazylikę Konkatedralną, Zamek Kapituły Warmińskiej, a także pomnik Mikołaja Kopernika.

ZAPRASZAMY NA "GRĘ TERENOWĄ - DOLINA WEŁNY"

HumbleLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" ma przyjemność zaprosić Państwa na grę terenową pn. "Gra Terenowa -  Dolina Wełny" w ramach wydarzenia promocyjno-aktywizacyjnego zapisanego w Planie Komunikacji na 2021 rok.

Gra Terenowa odbędzie się 24 października 2021 roku (niedziela), na terenie Gminy Kiszkowo.

KONKURS FOTOGRAFICZNY "PROW W OBIEKTYWIE - DRUGA EDYCJA"

708 akt fotocSzanowni Państwo, mieszkańcy województwa wielkopolskiego,

W imieniu Zarządu Województwa Wielkopolskiego zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "PROW w obiektywie - druga edycja" organizowanym przez Jednostkę Regionalną Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa wielkopolskiego działającą w ramach Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Prace konkursowe w pięciu kategoriach można zgłaszać do 29 października 2021 r. do godziny 15.30 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY OGRODNICZE Z ELEMENTAMI PERMAKULTURY

PC ethicsStowarzyszenie "Dolina Wełny" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Bonus Locus ma przyjemność zaprosić Państwa na Warsztaty Ogrodnicze z elementami permakultury pn. "Rabaty warstwowe i gildie roślinne w praktyce" w ramach wydarzenia promocyjno-aktywizującego.

Warsztaty odbędą się się 16 października 2021 roku (sobota), w Kamienicy, gm. Wągrowiec.

ZAPRASZAMY  DO UDZIAŁU W ANKIECIE SATYSFAKCJI

ankietaSzanowni Państwo,

Stowarzyszenia „Dolina Wełny” w związku z podpisanie Umowy ramowej z Samorządem Województwa Wielkopolskiego, zobowiązana jest do monitorowania realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. W związku z powyższym w imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Dolina Wełny” zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety badającej Poziom satysfakcji mieszkańców.

LEKCJE "OBCUJEMY Z PRZYRODĄ" ZA NAMI

IMG 1120W związku z realizacją Planu Komunikacji przez Stowarzyszenie "Dolina Wełny" odbyły się wydarzenia promocyjno-aktywizacyjne oparte o lokalne dziedzictwo przyrodnicze terenu LGD - Lekcje "Obcujemy z przyrodą".

Uczestnikami lekcji były dzieci i młodzież z 3 Szkół Podstawowych z terenu Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny".

SPŁYW KAJAKOWY "KAJAKIEM PO DOLINIE WEŁNY" ZA NAMI

52686261 couple man and woman in kayak illustrationW związku z realizacją Planu Komunikacji przez Stowarzyszenie "Dolina Wełny" w dniu 25 września br. (sobota) odbyło się wydarzenie o charakterze promocyjnym opartym o zasoby turystyczne i przyrodnicze terenu LGD pn. Spływ Kajakowy "Kajakiem po Dolinie Wełny".

Spływ odbył się na trasie: Rożnowice - Oborniki.

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl