SZKOLENIE Z ROZLICZANIA GRANTÓW

szkolenieEESzanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych grantobiorców na bezpłatne szkolenie "Zasady wypełniania dokumentacji rozliczeniowej Wniosku o płatność w zakresie projektów grantowych"Szkolenie skierowane jest dla grantobiorców, którzy realizują granty i są przed złożeniem wniosku o płatność w ramach projektu grantowego.

Termin szkolenia: 12 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 więcej informacji na plakacie: Załącznik

SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

szkolenieEESzanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie "Zasady wypełniania dokumentacji rozliczeniowej Wniosku o płatność w zakresie Rozwijania działalności gospodarczej"

Szkolenie skierowane są dla wszystkich Przedsiębiorców przedsięwzięcia 2.1.2 "Rozwijanie działalności gospodarczej" w zakresie Wypełniania Wniosku o płatność.

SZKOLENIE DLA BENEFICJENTÓW

szkolenieEESzanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Beneficjentów na bezpłatne szkolenie "Zasady wypełniania dokumentacji rozliczeniowej Wniosku o płatność w zakresie Podejmowania działałności".

Szkolenie skierowane są dla wszystkich Beneficjentów przedsięwzięcia 2.1.1 "Podejmowanie działałności gospodarczej" w zakresie Wypełniania Wniosku o płatność.

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA...

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 3 grudnia 2019 roku (wtorek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie NIECZYNNE z powodu remontu oświetlenia w Biurze Stowarzyszenia.

ZAKOŃCZENIE NABORU WNIOSKÓW NA REALIZACJĘ OPERACJI PRZEZ PODMIOTY INNE NIŻ LGD

nabor zakonczonyW dniu 26 listopada 2019 roku Stowarzyszenie "Dolina Wełny" zakończyło nabór wniosków na realizację operacji przez podmioty inne niż LGD. Nabór trwał od 12 listopada br. do 26 listopada br.

Łącznie do Biura Stowarzyszenia wpłynęło: 15 wnioski w ramach: 3 naborów na łączną kwotę: 2 100 605,69 zł.

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA...

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 8 listopada 2019 roku (piątek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie NIECZYNNE z powodu wyjazdu pracowników na szkolenie do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA...

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 31 października 2019 roku (czwartek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie CZYNNE do godziny 12.00.

INFORMACJA O NABORZE WNIOSKÓW

ogloszenie nabor
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" informuje, o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020poddziałanie 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w terminie od 12 listopada do 26 listopada 2019 roku na:

"Podejmowanie działalności gospodarczej"...

INFORMACJA O PLANOWANYCH NABORACH WNIOSKÓW

dokuemnty w biurze

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny” planuje przeprowadzenie naborów wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w drugim półroczu 2019 roku na:

  • Operacje zgodne z zakresem operacji, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt. 2 lit. a – rozporządzenia LSR „Podejmowanie działalności gospodarczej”

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE STOWARZYSZENIA

doradztwo leasingoweZbliża się termin naborów wniosków, w związku z tym Stowarzyszenie "Dolina Wełny" przypomina i zaprasza wszystkie osoby zainteresowane aplikowaniem o środki w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na bezpłatne godziny doradcze.

Indywidualne doradztwo odbywa się w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny" w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 8.00 do 14.00zgodnie z obowiązującym Regulaminem świadczenia usług doradczych przez pracowników biura Stowarzyszenia "Dolina Wełny", który jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce "LEADER 2014-2020".

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl

DMC Firewall is a Joomla Security extension!