JUBILEUSZOWA EDYCJA WIELKOPOLSKIEJ WIARY. ZDOBĄDŹ 7.000 ZŁ NA SPOŁECZNE DZIAŁANIA

logo wwDo 7.000 zł mogą otrzymać wielkopolscy społecznicy na realizację swoich pomysłów. Ruszyła dziesiąta, jubileuszowa edycja konkurs mikrodotacji Wielkopolska Wiara.

W gwarze poznańskiej słowo „wiara” oznacza grupę ludzi i doskonale oddaje to charakter projektu, w który Wielkopolanie angażują się z wielkim zapałem już od 2014 r. Chcecie działać na rzecz swojej miejscowości, ale nie wiecie, skąd pozyskać środki? Boicie się konkurować z doświadczonymi w pisaniu projektów organizacjami pozarządowymi?

ZAPRASZAMY NA SPŁYW KAJAKOWY

plakat mały
Stowarzyszenie "Dolina Wełny" ma przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie "Spływ Kajakowy rzeką Małą Wełną", w ramach wydarzenia promocyjno-aktywizacyjnego zapisanego w Planie Komunikacji Stowarzyszenia "Dolina Wełny" na rok 2024.

Spływ Kajakowy odbędzie się 14 kwietnia 2024 roku (niedziela) w godzinach 9.00 - 15.30.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Wesołego Alleluja!

KONSULTACJE SPOŁECZNE

konsultacje spoleczneSzanowni Państwo,

Stowarzyszenie „Dolina Wełny” zaprasza wszystkich zainteresowanych z terenu gmin członkowskich: Damasławek, Gołańcz, Kiszkowo, Margonin, Mieścisko, Rogoźno, Skoki, Wapno i Wągrowiec na Konsultacje Społeczne dotyczące Kryteriów wyboru Grantobiorców.

ZAPROSZENIE NA WYJAZD STUDYJNY W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU WSPÓŁPRACY "OK"

wycieczki seniorowStowarzyszenie "Dolina Wełny" ogłasza nabór uczestników na Wyjazd Studyjny realizowany w ramach międzynarodowego projektu współpracy "Osiodłana Kraina" w terminie 9 - 12 kwietnia 2024 r.

Wyjazd studyjny skierowany jest do lokalnych liderów, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarzadowych.

Organizator zapewnia bezpłatne przejazdy, wyżywienie (śniadanie, obiadokolację, w ostatnim dniu wizyty obiad) bilety wstepów i nocleg.

WSPARCIE STATUTOWE DLA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH NA 2024 ROK

KGWOd 25 marca 2024 r. Koła Gospodyń Wiejskich wpisane do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich będą mogly ubiegać się o przyznanie pomocy finansowej z budżetu Państwa.

Wysokość wsparcia jest tradycyjnie uzależniona od liczby członków kół: 8 tys. złotych otrzymają liczące więcej niż 30 osób, o 9 tys. złotych będą mogły ubiegać się koła składające się od 31 do 75 osób, a w przypadku jeszcze liczniejszych kół dofinansowanie wyniesie 10 tys. złotych. Na ten cel przewidziano 120 mln złotych.

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT WSPÓŁPRACY "OK"

logoProjekt pod nazwą "Osiodłana Kraina" w ramach poddziałania 19.3, objętego PROW na lata 2014-2020, którego celem jest 

zwiększenie wiedzy na temat projektów, które wpłynęły na rozwój gospodarczy, rozwój turystyki obszaru wykorzystując naturalny potencjał środowiska, zasoby historyczne, kulturowe, które wspierały proces aktywizacji mieszkańców, promocję obszaru,

który realizowany będzie z partnerami projektu, którymi są:

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY "PROW W OBIEKTYWIE - PIĄTA EDYCJA"

prow konkursSzanowni Państwo, mieszkańcy województwa wielkopolskiego,

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "PROW w obiektywie - piąta edycja" organizowanym przez Jednostkę Regionalną Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa wielkopolskiego działającą w ramach Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT REFFLEKSYJNY

1. Plakat — małySzanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym, który jest elementem ewaluacji wewnętrznej LGD. Podczas warsztatu, który zaplanowaliśmy na dzień 27 lutego 2024 r., od godz. 16.00 w Biurze LGD (ul. Wachowiaka 9, 62-100 Wągrowiec).

🕯 🕯 🕯

Roman

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Wachowiaka 9, 62-100 Wągrowiec
Tel. +48/ 508-568-051
biuro_dolinawelny@o2.pl