UWAGA GRANTOBIORCY NABORÓW Z 2017 ROKU

uwaga grantobiorcySzanowni Grantobiorcy,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" pragnie przypomnieć Grantobiorcom z naborów numer: 1/2017/G, 2/2017/G, 3/2017/G, 4/2017/G oraz 5/2017/G w ramach Projektu Grantowego pn."Poprawa dostępności do obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i turystycznych, wzrost wiedzy, umiejętności i aktywności wśród mieszkańców oraz promocja obszaru Doliny Wełny", o zbliżającym się terminie składania Wniosku o rozliczenie grantu i Sprawozdania.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE VIII FESTIWALU SMAKU REGIONALNEGO

spotkanie kgwSzanowni Państwo,

Prezes Zarządu Stowarzyszenia "Dolina Wełny" serdecznie zaprasza na Spotkanie Organizacyjne dotyczące "VIII Festiwalu Smaku Regionalnego i Twórczości Rękodzielniczej".

Spotkanie odbędzie się 27 lutego br. (środa) o godz. 11.00 w Świetlicy Wiejskiej w Niemczynie, gm. Damasławek.

LISTA SZKÓŁ ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU PLASTYCZNEGO

zaj konkurs plastyczny

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny”, przedstawia listę szkół zgłoszonych do Konkursu Plastycznego pn. "Dawna wieś - dom, praca, krajobraz"  dla uczniów szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych z terenu objętego LSR.

Do I etapu zgłosiły się 24 szkoły podstawowe z terenu 8 gmin członkowskich, w tym z Damasławka, Gołańczy, Kiszkowa, Margonina, Mieściska, Rogoźna, Wapna i Wągrowca.

KONKURS PLASTYCZNY PN. "DAWNA WIEŚ - DOM, PRACA, KRAJOBRAZ"

uwaga konkursSzanowni Państwo,

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny”, realizując zadania aktywizujące zapisane w Planie Komunikacji, organizuje Konkurs Plastyczny pn. "Dawna wieś - dom, praca, krajobraz"  dla uczniów szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych z terenu objętego LSR.

Konkurs będzie polegał na wykonaniu pracy plastycznej związanej z tytułem konkursu.

II WARSZTAT REFLEKSYJNY

Warsztat Refleksyjny

W dniu 30 stycznia 2019 r., o godz. 17.00 w Sali sesyjnej Urzędu Gminy w Wągrowcu (ul. Cysterska 22, 62-100 Wągrowiec)  odbył się kolejny już warsztat refleksyjny, który jest elementem ewaluacji wewnętrznej LGD.

W warsztacie wzięli udział członkowie Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Rady, a także pracownicy Biura, wnioskodawcy, członkowie Stowarzyszenia, Gminy oraz inne organizacje.

KONSULTACJE SPOŁECZNE

konsultacje spoleczneSzanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia „Dolina Wełny” zaprasza wszystkich zainteresowanych z terenu gmin członkowskich: Damasławek, Gołańcz, Kiszkowo, Margonin, Mieścisko, Rogoźno, Skoki, Wapno i Wągrowiec, w tym przedstawicieli grupy defaworyzowanej wskazanej w LSR, na Konsultacje Społeczne dotyczące aktualizacji i zmian w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) na lata 2016-2023.

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT REFFLEKSYJNY

Warsztat RefleksyjnySzanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym, który jest elementem ewaluacji wewnętrznej LGD. Podczas warsztatu, który zaplanowaliśmy na dzień 30 stycznia 2019 r., od godz. 17.00 w Sali sesyjnej Urzędu Gminy w Wągrowcu (ul. Cysterska 22, 62-100 Wągrowiec).

 KOLEJNI GRANTOBIORCY PODPISALI UMOWY O POWIERZENIE GRANTU

wnioskiiiiW dniu 09.01.2019 r. Zarząd Stowarzyszenia "Dolina Wełny" w składzie Prezes Janusz Woźniak wraz ze Skarbnikiem Danutą Gomulec, podpisał pierwsze umowy z grantobiorcami naborów nr: 6/2018/G, 7/2018/G, 8/2018/G oraz 9/2018/G w ramach Projektu Grantowego pn. "Piękna Dolina Wełny" - organizacja wydarzeń o znaczeniu lokalnym promującym obszar. Budowa i rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz podejmowanie inicjatyw na rzecz aktywizacji, podnoszenia wiedzy i umiejętności mieszkańców obszaru LSR.

 

ZAPRASZAMY NA NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW

NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA  DOLINA WEŁNY
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Dolina Wełny” zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia „Dolina Wełny” na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Dolina Wełny”, które odbędzie się w dniu 16 stycznia br. (środa) o godzinie 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łeknie, ul. Podgórna 6, 62-105 Łekno.

KOLEJNA UMOWA NA PROJEKT GRANTOWY PODPISANA

Podpisanie umowyW dniu 27 grudnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego Prezes Zarządu Janusz Woźniak oraz Skarbnik Stowarzyszenia Danuta Gomulec, podpisali umowę na realizację projektu grantowego pn. "Piękna Dolina Wełny" - organizacja wydarzeń o znaczeniu lokalnym promującym obszar. Budowa i rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz podejmowanie inicjatyw na rzecz aktywizacji, podnoszenia wiedzy i umiejętności mieszkańców obszaru LSR.

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd