KONSULTACJE SPOŁECZNE

konsultacje spoleczneSzanowni Państwo,

W dniu 24.05.2023 r. w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny" odbyło się spotkanie Zespołu Koordynującego pracę nad Strategią. Spotkanie dotyczyło projektu Nowej Strategii Rozwoju LokalnegoKierowanego przez Społeczność na lata 2023-2027.

KONSULTACJE SPOŁECZNE

konsultacje spoleczneSzanowni Państwo,

W dniu 17.05.2023 r. w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny" odbyło się spotkanie Zespołu Koordynującego pracę nad Strategią. Spotkanie dotyczyło opracowania zasad monitoringu i ewaluacji.

5 NORDIC WALKING Z DOLINĄ WEŁNY ZA NAMI

DolinaWelny 107

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" realizując zadania aktywizacyjne, w dniu 06 maja 2023 r. zorganizowała wraz z Miastem i Gminą Skoki "Festiwal Nordic Walking z Doliną Wełny".

Głównym celem było ukazanie uczestnikom piękna terenów Gminy Skoki oraz całego terenu LGD Stowarzyszenia "Dolina Wełny", propagowanie zdrowego trybu życia, turystyki, rekreacji oraz wymiana doświadczeń przez sympatyków imprez Nordic Walking.

KONSULTACJE SPOŁECZNE

konsultacje spoleczneSzanowni Państwo,

W dniu 27.04.2023 r. w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny" odbyło się spotkanie Zespołu Koordynującego pracę nad Strategią. Spotkanie dotyczyło przygotowania planu finansowego LSR, planu działania oraz sposobu wyboru i oceny operacji oraz ustanawiania kryteriów wyboru.

 

WAŻNA INFORMACJA - 2 MAJA BIURO NIECZYNNE!!!

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 2 MAJA 2023 roku (wtorek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie NIECZYNNE.

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY Z RĘKODZIEŁA REGIONALNEGO

pobrane (1)

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" wraz z Muzeum Regionalnym w Wągrowcu zaprasza na "Warsztaty z Rękodzieła Regionalnego". Warsztaty odbędą się w ramach wydarzenia zapisanego w Projekcie Współpracy pn. "Odrębność kulturowa łączy obszary Wielkopolski i Kujaw".

Warsztaty odbędą się w terminach: 10, 11, 17 i 18 maja 2023 roku, miejsce warsztatów: Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny", ul. Wachowiaka 9 w Wągrowcu.  

WIZYTA STUDYJNA CZŁONKÓW WIELKOPOLSKIEJ SIECI LGD W PRZEMYŚLU

foto1

W dniach 17-21 kwietnia odbyła się wizyta studyjna w Przemyślu, zorganizowana w ramach projektu realizowanego dzięki środkom pozyskanym z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, której tematem było „Dziś i jutro Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – doświadczenia i wdrażanie”. Projekt zrealizowany został dzięki inicjatywie Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” oraz Lokalnej Grupie Działania „Ziemia Przemyska”.

Podczas wizyty studyjnej nawiązano współprace między lokalnymi grupami z  pięciu województw między innymi Wielkopolski, Zachodniopomorskiego, Lubuskiego, Śląskiego i Podkarpackiego.

ZAPRASZAMY NA FESTIWAL NORDIC WALKING Z DOLINĄ WEŁNY

fnw 06.05. — MAŁY

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" wraz z Urzędem Miasta i Gminy Skoki mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejny "Festiwal Nordic Walking z Doliną Wełny".

Festiwal Nordic Walking odbędzie się 06 maja 2023 roku (sobota), miejsce startu i mety przy Hali Sportowej w Skokach ul. Rogozińska 1.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Happy Easter Day

VIII EDYCJA KONKURSU KULINARNEGO DLA KGW #BITWA REGIONÓW 2023

Bitwa Regionów

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatora serdecznie zapraszamy do zapisów na kolejną VIII edycję Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich #Bitwa Regionów.

Konkurs podzielony jest na 3 etapy:

1) eliminacje powiatowe, które odbędą się od maja do lipca,

2) eliminacje wojewódzkie, które odbędą się w miesiącu sierpniu i wrześniu

3) finał ogólnopolski, zaplanowany na miesiąc październik

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Wachowiaka 9, 62-100 Wągrowiec
Tel. +48/ 508-568-051
biuro_dolinawelny@o2.pl