INFORMACJA O PLANOWANYCH NABORACH WNIOSKÓW

dokuemnty w biurze

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny” planuje przeprowadzenie naborów wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w drugim półroczu 2019 roku na:

  • Operacje zgodne z zakresem operacji, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt. 2 lit. a – rozporządzenia LSR „Podejmowanie działalności gospodarczej”

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE STOWARZYSZENIA

doradztwo leasingoweZbliża się termin naborów wniosków, w związku z tym Stowarzyszenie "Dolina Wełny" przypomina i zaprasza wszystkie osoby zainteresowane aplikowaniem o środki w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na bezpłatne godziny doradcze.

Indywidualne doradztwo odbywa się w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny" w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 8.00 do 14.00zgodnie z obowiązującym Regulaminem świadczenia usług doradczych przez pracowników biura Stowarzyszenia "Dolina Wełny", który jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce "LEADER 2014-2020".

UWAGA GRANTOBIORCY NABORÓW Z 2018 ROKU

uwaga grantobiorcySzanowni Grantobiorcy,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" pragnie przypomnieć Grantobiorcom z naborów numer: 6/2018/G, 7/2018/G, 8/2018/G oraz 9/2018/G w ramach Projektu Grantowego pn."Piękna Dolina Wełny" - organizacja wydarzeń o znaczeniu lokalnym promującym obszar. Budowa i rozbudowa infrastruktury turystycznej i ekreacyjnej oraz podejmowanie inicjatyw na rzecz aktywizacji, podnoszenia wiedzy i umiejętności mieszkańców obszaru LSR", o zbliżającym się w miesiącu październiku terminie składania Wniosku o rozliczenie grantu i Sprawozdania.

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA...

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 30 września 2019 roku (poniedziałek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie NIECZYNNE z powodu wyjazdu pracowników na Konferencję "Leader Dziś i Jutro" oraz Spotkanie partnerów Projektu Współpracy.

KONKURS LGD PODCZAS DOŻYNEK 2019 ROZSTRZYGNIĘTY

dozynki gminnePodczas tegorocznych Dożynek Gminnych w Karolewie, gm. Rogoźno - 31 sierpnia 2019 r. Stowarzyszenie "Dolina Wełny" przeprowadziło "Konkurs na najpiękniej przystrojone obejście przydomowe" dla mieszkańców Sołectwa.

Konkurs ten miał na celu kultywowanie i upowszechnianie tradycji ludowej poprzez obrzędy dożynkowe, rozbudzenie zaangażowania twórczością ludową związaną z tradycyjnym przystrojeniem obejścia, promocję dorobku kulturowego wsi, a także aktywizację i integrację społeczności lokalnej.

ZAPRASZAMY NA MICHAŁOWSKI RAJD ROWEROWY Z DOLINĄ WEŁNY

michalowski RRLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" wraz z Klubem Turystyki Rowerowej "Siodełko" mają przyjemność zaprosić Państwa na "Michałowski Rajd Rowerowy z Doliną Wełny" w ramach wydarzenia "KIJE, ROWERY I WODA".

Rajd Rowerowy odbędzie się 28 września 2019 roku (sobota), miejsce startu Plac przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Mieścisku, ul. Kościuszki 11, 62-290 Mieścisko.

ZAPRASZAMY NA SPŁYW KAJAKOWY Z DOLINĄ WEŁNY

KAJAKILokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" ma przyjemność zaprosić Państwa na "Spływ Kajakowy z Doliną Wełny" w ramach wydarzenia "KIJE, ROWERY I WODA".

Spływ Kajakowy odbędzie się 21 września 2019 roku (sobota), miejsce zbiórki Parking przy Urzędzie Miejskim w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15a, 62-100 Wągrowiec.

ZAPRASZAMY NA NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW

Plakat NWZC
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Dolina Wełny” zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia „Dolina Wełny” na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Dolina Wełny”, które odbędzie się w dniu 19 września br. (czwartek) o godzinie 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łeknie, ul. Podgórna 6, 62-105 Łekno.

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA...

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 5 września 2019 roku (czwartek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie NIECZYNNE z powodu wyjazdu pracowników na spotkanie szkoleniowe sieci.

INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW PROW 2014-2020

prow2014

Szanowni Beneficjenci,

W załączniku przedstawiamy przygotowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dokument pn. "Wskazówki do formularzy wniosków". Jest to zbiór "technicznych" wskazówek ogólnych oraz szczegółowych przypadków, dotyczących sposobu wypełniania konkretnych pól we wnioskach. Korzystanie ze "wskazówek" nie jest obowiązkowe, ale może okazać się bardzo przydatne.

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl

DMC Firewall is a Joomla Security extension!