AKTUALNOŚCI

RAJD ROWEROWY W RAMACH PROJEKTU WSPÓŁPRACY "OK" ZA NAMI...

Pogoda w sobotę 20 kwietnia sprawiła nam psikusa, ale pomimo aury na starcie pojawili się najbardziej wytrwali i odporni na deszcz cykliści z terenu LGD Stowarzyszenie "Dolina Wełny". W nagrodę dla nich deszczowa aura nieco odpuściła i przez większość trasy nie padało.

Rowerowa wycieczka tym razem nie odbywała się z punktu A do punktu B, lecz była 23 km pętlą po wschodniej rubieży Gminy Skoki, przez: Bliżyce Nadmłyn, Rakojady, Skoki, Antoniewo Leśniczówka, Ignacewo, Stawiany i Wysoką z powrotem do Bliżyc.

Na nieco przewianych i przemokniętych rowerzystów w świetlicy wiejskiej w Bliżycach czekał regenerujący posiłek. Po ciepłej zupie, kawie i placku, wśród  uczestników rajdu, rozlosowano rowerowe upominki Stowarzyszenia "Dolina Wełny" oraz skockie gadżety turystyczno-rekreacyjne.

Na trasie rajdu nie zabrało Prezesa Stowarzyszenia Pana Janusza Woźniaka, który razem z pozostałymi uczestnikami pokonał całą trasę 23 km.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za chęć udziału w naszym kolejnym wydarzeniu, Pani Karolinie Stefaniak za jak zwykle niezawodną współpracę, a Panu Tomaszowi za super zdjęcia!!!

Galeria zdjęć z wydarzenia autorstwa Pana Tomasza Szwajkowskiego dostępna w zakładce Galeria: http://www.dolinawelny.pl/galeria/648-rajd-rowerowy-ok-20-04-2024

Rajd Rowerowy w ramach Międzynarodowego Projektu Współpracy "Osiodłana Kraina" współfinansowana była ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach PROW na lata 2014-2020”.

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Wachowiaka 9, 62-100 Wągrowiec
Tel. +48/ 508-568-051
biuro_dolinawelny@o2.pl