ZAPRASZAMY NA FESTIWAL NORDIC WALKING Z DOLINĄ WEŁNY

plakat NW mały

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Skoki mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejny "6 Festiwal Nordic Walking z Doliną Wełny".

6. Festiwal Nordic Walking odbędzie się 09 czerwca 2024 roku (sobota), miejsce startu i mety przy Hali Sportowej w Skokach ul. Rogozińska 1.

WAŻNA INFORMACJA - 2 MAJA BIURO NIECZYNNE!!!

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 2 MAJA 2024 roku (czwartek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie NIECZYNNE.

RAJD ROWEROWY W RAMACH PROJEKTU WSPÓŁPRACY "OK" ZA NAMI...

RR fotoPogoda w sobotę 20 kwietnia sprawiła nam psikusa, ale pomimo aury na starcie pojawili się najbardziej wytrwali i odporni na deszcz cykliści z terenu LGD Stowarzyszenie "Dolina Wełny". W nagrodę dla nich deszczowa aura nieco odpuściła i przez większość trasy nie padało.

Rowerowa wycieczka tym razem nie odbywała się z punktu A do punktu B, lecz była 23 km pętlą po wschodniej rubieży Gminy Skoki, przez: Bliżyce Nadmłyn, Rakojady, Skoki, Antoniewo Leśniczówka, Ignacewo, Stawiany i Wysoką z powrotem do Bliżyc.

WIZYTA STUDYJNA W RAMACH PROJEKTU WSPÓŁPRACY "OSIODŁANA KRAINA"

OK fotoW dniach 9-12 kwietnia 2024 r. odbyła się wizyta studyjna pokazująca doświadczenia i przykłady realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju przez  MAS Rozvoj Tanvaldska z.s. – partnera zagranicznego projektu oraz dobre praktyki i przykłady realizacji działań na obszarze LGD Partnerstwo Izerskie w ramach Międzynarodowego Projektu Współpracy "Osiodłana Kraina".

Na terenie Partnerów projektu współpracy powstało wiele inwestycji finansowanych ze środków unijnych realizowanych przez sektor publiczny, społeczny, gospodarczy zarówno w poprzedniej jak i obecnej perspektywie, które zdecydowanie wpłynęło na zwiększenie atrakcyjności obszaru, eksponując jego walory przyrodnicze, historyczne, kulturowe oraz potencjał ludzki np. rękodzielnicy, twórcy ludowi, KGW, zespoły ludowe itp.

"SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ MAŁĄ WEŁNĄ" ZA NAMI... 

spływW związku z realizacją Planu Komunikacji przez Stowarzyszenie "Dolina Wełny" w dniu 14 kwietnia br. (niedziela) odbyło się wydarzenie o charakterze promocyjno-aktywizacyjnym opartym o zasoby turystyczne i przyrodnicze terenu LGD pn. „Spływ Kajakowy rzeką Małą Wełną” w którym wzięło udział ponad 40 kajakarzy.

JUBILEUSZOWA EDYCJA WIELKOPOLSKIEJ WIARY. ZDOBĄDŹ 7.000 ZŁ NA SPOŁECZNE DZIAŁANIA

logo wwDo 7.000 zł mogą otrzymać wielkopolscy społecznicy na realizację swoich pomysłów. Ruszyła dziesiąta, jubileuszowa edycja konkurs mikrodotacji Wielkopolska Wiara.

W gwarze poznańskiej słowo „wiara” oznacza grupę ludzi i doskonale oddaje to charakter projektu, w który Wielkopolanie angażują się z wielkim zapałem już od 2014 r. Chcecie działać na rzecz swojej miejscowości, ale nie wiecie, skąd pozyskać środki? Boicie się konkurować z doświadczonymi w pisaniu projektów organizacjami pozarządowymi?

ZAPRASZAMY NA SPŁYW KAJAKOWY

plakat mały
Stowarzyszenie "Dolina Wełny" ma przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie "Spływ Kajakowy rzeką Małą Wełną", w ramach wydarzenia promocyjno-aktywizacyjnego zapisanego w Planie Komunikacji Stowarzyszenia "Dolina Wełny" na rok 2024.

Spływ Kajakowy odbędzie się 14 kwietnia 2024 roku (niedziela) w godzinach 9.00 - 15.30.

ZAPRASZAMY NA RAJD ROWEROWY "OK"

dwrajd — mały
Stowarzyszenie "Dolina Wełny" ma przyjemność zaprosić Państwa na "Rajd Rowerowy, w ramach w międzynarodowego Projektu Współpracy "Osiodłana Kraina".

Rajd Rowerowy odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku (sobota) o godzinie 10.00.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Wesołego Alleluja!

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Wachowiaka 9, 62-100 Wągrowiec
Tel. +48/ 508-568-051
biuro_dolinawelny@o2.pl