AKTUALNOŚCI

"SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ MAŁĄ WEŁNĄ" ZA NAMI... 

W związku z realizacją Planu Komunikacji przez Stowarzyszenie "Dolina Wełny" w dniu 14 kwietnia br. (niedziela) odbyło się wydarzenie o charakterze promocyjno-aktywizacyjnym opartym o zasoby turystyczne i przyrodnicze terenu LGD pn. „Spływ Kajakowy rzeką Małą Wełną” w którym wzięło udział ponad 40 kajakarzy, w tym spora grupa dzieci, co bardzo nas cieszy.

Kajakarze pokonali ok. 9 km z Wysokiej do Nadmłyna w niełatwym terenie z licznymi zwałkami i innymi przeszkodami, które funduje nam rzeka Mała Wełna.

Uśmiechy na twarzy uczestników, a zwłaszcza tych najmłodszych niech świadczą o tym jak udany był to dzień.

W tym miejscu bardzo zachęcami do pływania Małą Wełną póki wody nie brakuj, myślimy że w tym roku nawet w czerwcu jeszcze będzie można pływać. Szczególnie polecamy odcinek którym płynęli uczestnicy opisywanego spływu, gdyż jest to najpiękniejszy kawałem tej rzeki.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za chęć udziału w naszym wydarzeniu, a także Pani Karolinie Stefaniak za kolejną wspaniałą i jak zwykle niezawodną współpracę!!!

Zdjęcia i film wykonała Pani Karolina, a link do galerii wraz z filmem znajduje się na stronie internetowej Gminy Skoki: https://www.gmina-skoki.pl/news/tourism/199114-korzystajmy-poki-jest/

DZIĘKUJEMY!!!

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Wachowiaka 9, 62-100 Wągrowiec
Tel. +48/ 508-568-051
biuro_dolinawelny@o2.pl