AKTUALNOŚCI

5 NORDIC WALKING Z DOLINĄ WEŁNY ZA NAMI

Stowarzyszenie  "Dolina Wełny" realizując zadania aktywizacyjne, w dniu 06 maja 2023 r. zorganizowała wraz z Miastem i Gminą Skoki "Festiwal Nordic Walking z Doliną Wełny".

Głównym celem było ukazanie uczestnikom piękna terenów Gminy Skoki oraz całego terenu LGD Stowarzyszenia "Dolina Wełny", propagowanie zdrowego trybu życia, turystyki, rekreacji oraz wymiana doświadczeń przez sympatyków imprez Nordic Walking.

W tym roku wszystkie grupy powędrowały w kierunku Jeziora Budziszewskiego, wyruszając w takich godzinach, aby wszystkie grupy zeszły się do naszej bazy przy Hali Sportowej w Skokach na godzinę 13, gdzie po uzupełnieniu kalorii z pośród wszystkich uczestników rozlosowano gadżety sportowo-rekreacyjne oraz nagrody, którymi było 6 par profesjonalnych kijów nordic walking.

Serdecznie dziękujemy jeszcze raz wszystkim piechurom za czynny udział w tym wydarzeniu, a także Pani Karolinie Stefaniak za kolejną wspaniałą i jak zwykle niezawodną współpracę!!!

Za zdjęcia dziękujemy niezawodnemu Panu Tomaszowi Szwajkowskiemu link do galerii na stronie internetowej Gminy Skoki: https://www.gmina-skoki.pl/news/sports/187927-5-festiwal-nw-z-dolina-welny-na-mokro/ 

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Wachowiaka 9, 62-100 Wągrowiec
Tel. +48/ 508-568-051
biuro_dolinawelny@o2.pl